blank

Víkendová brigáda

Informace
VÍKEND - brigáda v Krupce - Ve dnech 26. 8. + 27.8.2017 prosíme o pomoc s vyklízením domu v Krupce - cca od 10 hod - čas popř. upřesníme. Potřebujeme především mužské ruce a nutně auto s vozíkem na odvoz věcí na sběrný dvůr v Krupce/alternativně v Dubí - zajištěno Petra Šmrhová. Vhodná by byla i dodávka - zajištěno p. Wunder.

Sběrné dvory jsou zdarma pouze v případě, že někdo bydlí v Krupce. Nepředpokládáme, že se přihlásí s vozíkem někdo, kdo má bydliště v Krupce. Pokud by se tedy nabídl pomocník, který v Krupce bydlí a to třeba jen jako "závozník", MOC by to pomohlo, lidi z Dubí zajištění. Sběrné dvory fungují dopoledne, takže odvody proběhnou v dopoledních hodinách. Potřebujeme nutně nářadí - i zapůjčit, např. lopaty, krumpáče..... Dále pak režná košťata, velké pevné pytle na odpad. Vybavte se pracovními rukavicemi, ale nebojte dokoupíme. Na místě uvidíme dle rad chlapů - pokud nějací přijdou, co je ještě potřeba. Práce tam je dost. Budeme mít zapůjčen křovinořez, takže i tyto práce tam budou. Kdo rozumí zahradě, má na dlouho o zábavu postaráno:-). Co nejdříve se budou muset instalovat sítě na okna - má někdo možnost sehnat materiál a namontovat? Ne na mouchy, ale proti úniku koček. Celý dům se bude uvnitř malovat - termín teprve stanovíme - barvy zajištěny sponzorem. Na tuto akci budeme také potřebovat spoustu rukou. Mezitím kdo umí opravit různé nerovnosti ve zdi apod. zednické práce bude vítán. Jedny dveře se budou vybourávat, dvoje instalovat. Bude toho prostě moc, takže kdo má doma ochotnýho a šikovnýho kutila, tak prosíme o zapůjčení. V době této víkendové brigády bude voda zapojena - HURÁ, ale elektřina NE, takže pokud vrtačka, tak AKU, pokud křovinořez, tak jen v sobotu kvůli klidu a na benzín. Kdyby jste měli jakékoli dotazy, tak zde do komentů, do SZ nebo jsme na telefonech 725 285 567 nebo 723 489 796. Občerstvení zajištěno. Jen prosíme - vzhledem k omezenému prostoru na parkování se pokuste dostat do co nejméně aut. Děkujeme všem, kteří nám doposud pomohli, momentálně pomáhají či se pomoci chystají!
| Autor: Lenka Šiková | Vydáno dne 21. 08. 2017 | 215 přečtení | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank