blank

Kočičí strom 2017/2018

Informace
Dne 15.12.2017 byla zahájena další vlna celorepublikové pomoci opuštěným kočičkám Strom splněných kočičích přání. Končí se 6.1.2018. Fousek bude součástí. I vy můžete být součástí tím, že finančně podpoříte opuštěné čičiny nebo přispějete finanční částkou na projekt, který bude mít každý jednotlivý spolek. Připomenu jen postup pomoci. Každá čičina v kočičím stromě splněných přání si přeje dárek v určité hodnotě. Vy jí můžete zasláním finančního daru dárek zaplatit. Spolky pak za vybrané peníze dárky zakoupí a sponzorům zašlou fota dárku s kočičkou. Pokud by kočička našla během akce domov, je zajištěn náhradník. Dále má každá kočička misku, která je bezedná, takže můžete sypat a sypat:-). Z těchto peněz v miskách pak spolky nakupují to nejpotřebnější, většinou krmení. Opět se pořizují a zveřejňují fota. Poslední možností jak pomoci, je podpora projektu. Každý spolek má projekt tj. potřebuje zakoupit nějakou dražší věc pro čičiny, např. škrabadla, či potřebuje větší množství steliva, prostě cokoliv finančně nákladnějšího pro spolky. Vše musí samozřejmě sloužit čičinám. Tady můžete též přispět libovolnou částkou. Pokud se projekt naplní, spolek projekt uskuteční a opět zveřejní foto. Pokud se nenaplní, pokračuje v dalším, většinou jarním kole Stromu splněných přání. Budeme tedy rádi za každou vaši podporu.
| Autor: Lenka Šiková | Vydáno dne 16. 12. 2017 | 189 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank